psi patrol bajka dla dzieci

Psi Patrol podbija serca małych widzów

Psi Patrol – PAW Patrol to kanadyjski serial animowany, który jest produkowany przez Spin Master Entertainment we współpracy z TVOntario i Nickelodeon, z animacją dostarczoną przez Guru Studio. W Kanadzie serial jest nadawany głównie w TVOntario, który po raz pierwszy pokazał zapowiedź pokazu w sierpniu 2013 roku. Serial miał swoją premierę na Nickelodeon w Stanach Zjednoczonych 12 sierpnia 2013 roku.

paw patrol psi patrol logo
Psi Patrol Paw Patrol

Seria koncentruje się na chłopcu o imieniu Ryder, który przewodzi grupie psów poszukiwawczo-ratowniczych znanych jako Patrol PAW. Pracują razem na misjach, aby chronić przybrzeżną społeczność Adventure Bay. Każdy pies ma określony zestaw umiejętności opartych na prawdziwym zawodzie, takich jak strażak, policjant i pilot. Wszystkie one znajdują się w budkach, które w razie potrzeby mogą przekształcić się w niestandardowe pojazdy. Są także wyposażone w plecaki, które zawierają narzędzia związane z pracą szczeniąt.

Format bajki Psi Patrol Paw Patrol

Każdy odcinek PAW Patrol ma podobny wzór i zawiera powtarzające się tematy. Odcinki przedstawiają psy poruszające ich codzienne życie, często bawiące się zabawkami dla psów lub angażujące się w zajęcia na lokalnym placu zabaw.
Ryder, dziesięcioletni chłopiec, ma problem z otrzymaniem wezwania pomocy lub samemu jest świadkiem jakichś sytuacji. Jego najczęstszym rozmówcą jest podatny na wypadki biolog morski o imieniu Cap’n Turbot, który dużo wie o przyrodzie Adventure Bay. Ryder zawsze ostrzega psy za pomocą migających znaczników.

Członkowie zespołu zgłaszają się do bazy, punktu obserwacyjnego i wchodzą do windy. Marshall zazwyczaj pojawia się na końcu, powodując humorystyczne nieszczęście, które sprawia, że ​​inne psy śmieją się, gdy winda się podnosi. Kiedy docierają na najwyższe piętro, układają się w linii. Chase ogłasza, że ​​zespół jest gotowy do akcji, ponieważ Ryder mówi szczeniętom, co się stało. Wybiera kilku członków zespołu, zwykle dwóch pierwszych ratowników , aby pomóc w rozwiązaniu dowolnego problemu. Jadą zjeżdżalnią do swoich pojazdów i wykonują swoją misję. Kiedy skończą, Ryder mówi swoim hasłem: „Kiedy tylko masz kłopoty, po prostu wykrzyknij o pomoc!” I gratuluje szczeniętom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat bajki Paw Patrol to sprawdź ofertę ciekawych zabawek Psi Patrol na Pasikot.pl w dobrych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *